ОСББ та ЖБК

 

ВСІ ОСББ І ЖБК, які уклали договори на технічне обслуговування до 31.12.2024 р, отримають 1700 бонусних грн. за технічне обслуговування одного ліфту по закінченню календарного року згідно з договором підряду!

ТОВ CП «Ліфтреммонтаж Дніпро» обслуговує більше 185 ЖБК і порядку 103 ОСББ. За роки роботи ми зуміли прекрасно себе зарекомендувати, проявивши себе, як надійний партнер з яким зручно і вигідно вести справи. Технічне обслуговування ліфтів, пропоноване ТОВ CП «Ліфтреммонтаж Дніпро», здійснюється в повній відповідності з законодавчими актами та іншими нормативними документамі. Для забезпечення безперебійної роботи обладнання у нас створені постійні мобільні бригади кваліфікованих механіків, цілодобова аварійна служба і експертно-технічна лабораторія. Надійність і термін служби ліфтового обладнання залежить від якості технічного обслуговування, тому ми приділяємо величезну увагу кваліфікації обслуговуючого персоналу і якістю застосовуваних запасних частин і матеріалів.

 

УВАГА!!!  Поспішайте бути першими!

[Счетчик до конца акции]

АКЦІЯ!

 

 

Серед перших десяти ЖБК І ОСББ, що уклали договір на технічне обслуговування  в процесі жеребкування буде розіграно і встановлено нове сучасне купе кабіни. Завдяки подібної акції  вже встановлено три купе кабіни у Бабушкінському районі за адресою ж/м Тополя-2, буд.27 к.1 п.1..

Оновлене купе кабіни, розташоване за адресою ж/м Тополя-3, дом 20 к.3 п.2: 

 Оновлене купе кабіни, розташоване за адресою ж/м Тополя-3, дом 20 к.2 п.1:

   

Сторінки: > >>