Реклама

Реклама в ліфтах - це доступний і ефективний спосіб залучення уваги до вашого товару чи послуги, це можливість підвищити впізнаваність бренду і проінформувати про спеціальні пропозиції, знижки і т. д. в короткий термін. Рекламу в ліфтах можна не помітити або ігнорувати, адже вашу рекламу не побачить тільки той, хто ще не освоїв цей транспорт! Реклама в ліфті має гарантований контакт з аудиторією в перебігу всього часу перебування в ліфті. А враховуючи скільки людей їздить щодня в ліфті, природно, що ефект від такої реклами буде дуже великий!

Який же вид рекламного носія ефективніше? Відповідь була і буде один - всі гарні! Але той факт, що ми ближче всіх форм носіїв до вашого потенційному споживачеві можна вважати вагомою перевагою!

Незважаючи на високу ефективність, вартість розміщення реклами в ліфтах є набагато нижчою, ніж вартість інших видів реклами. Таким чином, Ви отримуєте високоефективний спосіб просування своїх товарів або послуг, не витрачаючи при цьому великої кількості грошових коштів.

Ексклюзивне розмiщення реклами в ліфтових кабінах житлових будинків м. Дніпропетровська. 

тел. (0562) 334-628

тел. 050-320-64-57

 

Пропонуємо Вашій увазі можливість розміщення реклами в аудіо форматі в купе кабіни ліфта!

Ми пропонує Вам розмістити рекламні аудіо-ролики в кабінах ліфтів міста Дніпропетровська. Аудіо-реклама є на сьогодні одним з поширених способів рекламування. Створений ролик можна прослухати в перебігу п'яти-тридцяти секунд - час мінімального перебування в ліфті людини. Кількість виходів реклами на годину не обмежена!
     Реклама в кабіні ліфта - просування вашого бренду в новому форматі.

Про Вас будуть говорити і знати все!