Про компанію

ТОВ CП «Ліфтреммонтаж Дніпро" - сучасна компанія, що активно розвивається, заснована в 2001 році. Основним напрямком нашої діяльності є технічне обслуговування, монтаж і ремонт ліфтів вітчизняного та імпортного виробництва. За роки роботи ми зуміли добре себе зарекомендувати, проявивши себе як надійний партнер, з яким зручно і вигідно вести справи. Компанія об'єднала фахівців, за плечима яких є профільна освіта та багатий досвід робіт з монтажу та технічного обслуговування ліфтів в Україні. На сьогоднішній день підприємство обслуговує понад 1700 ліфтів у Дніпропетровській області.

"Ліфтреммонтаж Дніпро" готовий запропонувати не тільки професійне технічне обслуговування ліфтів але і проектно-монтажні, пусконалагоджувальні роботи, систем диспетчерського контролю та безпеки, (відеоспостереження, екстреного зв'язку, охоронно-пожежної сигналізації, систем оповіщення та контролю доступу).

Наші фахівці мають досвід монтажу практично всіх найбільш популярних марок ліфтів. Процес встановлення подібного обладнання налагоджений нами до дрібниць. Це дозволяє значно оптимізувати процес, скоротивши терміни на установку до 10% від нормативу без шкоди для якості.

До переваг компанії «Ліфтреммонтаж Дніпро» можна віднести: 
високий рівень сервісу; 
чітке дотримання взятих на себе зобов'язань; 
професіоналізм співробітників; 
індивідуальний підхід до побажань наших клієнтів; 
оперативність виконання робіт; 
доступні ціни.

Компанія "Ліфтреммонтаж Дніпро" реалізує комплексний підхід до вирішення завдань і має для цього всі необхідні дозволи та сертифікати. Ви можете до нас звернутися по будь-якому питанню, пов'язаному із заміною, монтажем та здачею ліфтів в експлуатацію. Всі монтажні та пусконалагоджувальні роботи проводяться з дотриманням міжнародних стандартів безпеки. Професіоналізм наших співробітників, а також використання високотехнологічного обладнання та інструменту, дає можливість гарантувати нашим клієнтам оперативність та бездоганну якість наданих послуг, також вихідці нашого підприємства працюють на профільних  підприємствах в країнах Європейського союзу та Сполучених Штатах Америки.

       Дозвіл № 0414.14.12. Строк дії до 03 квітня 2024 року.          

 

Основним показником роботи спеціалізованого підприємства "Ліфтреммонтаж Дніпро" є якість виконуваних робіт. Для досягнення мети нами використовуються сучасні комп'ютери з багатоядерними процесорами і актуальне на сьогоднішній день ліцензійне програмне забезпечення, яке має всі необхідні сертифікати відповідності.
Програма АВК-5 підтримує розрахунок кошторисної документації відповідно до вимог ДСТУ Б Д.1.1-1: 2013, що дозволяє не перераховувати кошторисну документацію, розроблену і затверджену в складі проекту в установленому порядку, в зв'язку з введенням з 01.01.2014 року національних стандартів з ціноутворення, і використовувати її для планування капітальних вкладень, фінансування будівництва, проведення процедури закупівель, а також при взаєморозрахунках за виконані роботи відповідно до листа Міністерства регіонального розвитку, будує ельства і житлово-комунального господарства України від 11.12.2013 року № 7 / 15-19498.


Ми використовуємо тільки ліцензійне програмне забезпечення офіційного дилера фірм-розробників!

           

                             Кар'єра в нашому підприємстві!

Ми запрошуємо на роботу енергійних людей, ведучих здоровий спосіб життя, бажаючих добре заробляти, за допомогою яких ми зможемо забезпечити комфортність, надійність і захист для жителів міста, підтримувати підприємство на високому конкурентному рівні.

 

Робота у нас  - це:

  • Дружний колектив.
  • Можливість працювати поблизу місця проживання.
  • Висока заробітна плата, зростання якої залежить від Вашого ставлення до роботи
  • Дотримання та забезпечення охорони праці.
  • Великі можливості для навчання, професійного та кар'єрного зростання.
  • Можливість працювати у Сполучених Штатах Америки та країнах Європейського союзу.

 

Юридична інформація